Kazandıran Video Reklamlar

Merhaba Dostlarım,

İşletmeler; ellerinde bulunan ürünleri veya stoklarındaki ürünleri, müşterilerine pazarlayıp satmak için Kazandıran Video Reklamlar izletmeye teşvik ederek, müşteri ve tüketici guruplarına hizmet veriyorlar.

Reklamlar; ürünleri hatırlatmada ve re-marketing uygulamalarında önemli bir stratejik faaliyettir.

Hepimizin bir kaç yıldır dijital mecralarda kullandığı ve bana göre fark yaratan yeni bir niche reklam girişimi başladı.

Ticari işletmelerde, reklam yöntemi gelişi güzel ve hedef kitle ayırımı olmaksızın yapılmaktadır.

Odak noktaları olmadan yapılan reklam çalışmaları; hem şirketlerin ticari itibarını zedelemekte hem de toplum bireylerinin kendilerince gereksiz gördüğü bilgi mesajlarından rahatsız olmalarına sebebiyet vermektedir.

Reklam ve kampanyalar modernize edildiğinde, hedef kitle odaklı ve kişiye özel yapıldığında, reklam verenler verim odaklı geri dönüşler elde etmeye başlayacaklardır.

Kazandıran Video Reklamlar, firmalar tarafından dizayn edilerek, dijital mecralarda uygulamaya başlanması ile, her sektör tarafından kullanılacaktır.

Sistem iyi düşünülmüş ve ihtiyaca uygun yapılandırılmış.

Firmanın geliştirdiği uygulamayı akıllı cihazınıza indirip sisteme girdiğinizde, almak istediğiniz hizmeti seçip uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

Gün içinde size tanınan hak dışında daha fazla kullanım yapmak istediğinizde, sistem size iki seçenek sunuyor.

  • İlk seçeneğiniz, kredi ile hak satın almak,
  • İkinci seçeneğiniz, reklam videosu izleyerek hak sahibi olmak,

Güzel ve mantıklı bir sistem uygulanmış.

Baktığınızda, reklam verenler bu işten gelir elde ederken, reklam alan firmalar gelir elde etmekte ve müşteriler de reklam seyrederek, kendisine hak kazanmış olmaktadır.

Daha önce, reklam ve kampanyalar iki taraf arasında fayda sağlarken artık bu uygulama sayesinde, üç tarafa da fayda sağlamaktadır.

İşin en güzel yanı da bu işte kaybeden yok, her üç taraf da kendilerine göre kazançlı çıkıyor.

İnsanlar, hayatta karşısına neler çıkacağını bilmediği gibi her an süprizler ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Firmaların ilgili uygulamalarında, gün içinde hakkımızı kullanmış olup tekrar aynı hakka sahip olmak istediğimizde, kazandıran video reklamı izlememiz yeterli olacaktır.

Bizler, Müşteri ve Tüketici grupları olarak çok arzu ettiğimiz ürünlere, hatta çok arayıp da bulamadığımız ve sahip olmak istediğimiz ürün gruplarına, kazandıran video reklamlar sayesinde ulaşmamız mümkün olacaktır.

Kazandıran Video Reklamlar her sektörde kullanılması gereken ve promosyon çalışmaları kapsamında da değerlendirilmesi gereken kampanya türüdür.

Toplum fertleri, ilgili uygulama sayesinde hak kazanmak için isteyerek Kazandıran Video Reklamları seyredecek ve izledikleri video reklamı sonucunda kendine hak kazanıp, hizmet almaya devam edeceklerdir.

Serkan UYGUR (MA)

Marketing & Sales Analysıs Consultant

serkanuygur.marketing@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: