Kağıt Ambalaj Sektörü ve Dünya Ekonomisinde Değişen Dengeler

Merhaba Dostlarım,

Dünyada yaşanan değişimlere baktığımızda, 2020 Ocak ayından itibaren, Kağıt Ambalaj Sektörü ve Dünya Ekonomisinde Değişen Dengelere yakından tanıklık ediyoruz.

Yaşanılan bazı sıkıntılar, dünya genelinde A’ dan Z’ ye üretim ve hizmet alanında ki, bütün sektörlerin durma noktasına gelmesine sebep olmuş ve hatta durmuştur.

Bazı ülkeler, ekonomik paket programları açıklayarak, toplum sağlığı ve yaşamını sürdürülebilir kılmak için, her türlü çalışmaları yapmaktadırlar.

Sektörel tüketim ürünlerini analiz ettiğimizde, hangi sektör olursa olsun sağlık için kağıt ambalajlı tüketim ürünlerine geçiş; hızlı ve seri bir şekilde gerçekleşmiştir.

İnsanlar arasındaki yakınlık ve temas sosyal mesafe kuralını ortaya çıkarmış, bireyler tükettiği ürünleri tek kullanımlık olarak yararlanacaklardır.

Karşımıza çıkan tek kullanımlık ve sağlıklı ürünleri tüketmek için Kağıt Ambalaj üretimi, dünya genelinde hızlıca kullanıma geçmiştir.

Kağıt Ambalaj, Satınalma ve Tedarik Zincirinde Dünya Ticaretine damga vurmuştur.

Hijyen ve Temizlik, yaşam standartlarımızın vazgeçilmezlerindendir.

Yiyecek ve İçeceklerimizi, tek kullanımlık kağıt ambalajlardan tüketip, sağlığımızı hep birlikte koruyacağız.

Kullan At

Kağıt Ambalaj Sektörü 2020 yılında büyük bir yükseliş yaşayacaktır.

Bir çok ürünlerin kullanıma kağıt ambalaj şeklinde sunulması, dünya ticaretinin hareketlilik kazanmasına yol açacaktır.

Kağıt ambalajlı ürünlerin tüketiminin artış göstermesi doğada oluşan dönüşümü hızlandıracak ve temiz çevreye olan duyarlılık, toplum genelinde sürdürülebilir alışkanlıklar yaratacaktır.

Temiz çevrenin oluşması ve doğanın kendi kendini temizleyip yenilemesi, sağlığımızı da yakından ilgilendirmektedir.

Yeşil çevreye olan hassasiyet artış göstereceğinden, yenilebilir ürün gurupları gelişmiş toplumlarda her zaman tercih konusu olacaktır.

Kağıt Ambalaj kullanımının, tükettiğimiz ürünlerin doğada çabuk olarak dönüşmesine neden olurken, çevre kirliliğinin de önüne geçilmiş olacaktır.

Sağlığımızı koruyarak, hem gelecek kuşakların hem de bizden önceki kuşakların yaşam alanını genişletmiş olacağız.

Global ekonomiye destek olup, ürün ve hizmet sağlayan işletmeler Kağıt Ambalaj tüketimine geçtiklerinde işletme çalışanlarının ve çevrelerinin temizliğine de pozitif etkiler yapılmasına öncülük etmiş olacaklardır.

Dünya ekonomisi zaman içinde büyük değişim gösterirken, toplum olarak bizlerinde bu evrimsel süreçte alışkanlıklarımızı yeni süreçte yavaş geçiş yaparak kendi sağlığımız için bu değişime uyum sağlamalıyız.

Kağıt Ambalaj tüketimi, ürünleri tek kullanımlık olarak kullanmamıza olanak sağlarken, kullanılmış kağıtların geri dönüşümü ile tekrar insanlığın kullanımına sunulması ile fayda sağlanacaktır.

Paper Packaging Industry and the World Economy Changing Balances

Hello my friends,

When we look at the changes in the world, we have been witnessing the Paper Packaging Industry and the Changing Balance in the World Economy since January 2020.

Some difficulties experienced have caused all sectors in the production and service field from A to Z to come to a standstill and even stopped.

Some countries are doing all kinds of works to make public health and life sustainable by explaining economic package programs.

When we analyze the sectoral consumer products, the transition to paper packaged consumer products for health regardless of the sector; It happened quickly and rapidly.

Proximity and contact among people have revealed the social distance rule, and individuals will benefit from the products they consume as disposable.

In order to consume the single-use and healthy products we encounter, the production of Paper Packaging has been used rapidly worldwide.

Paper Packaging has marked the World Trade in the Purchasing and Supply Chain.

Hygiene and Cleaning are indispensable of our living standards.

We will consume our Food and Beverages from disposable paper packaging and protect our health together.

Disposable

The Paper Packaging Sector will experience a great rise in 2020.

The introduction of many products in the form of paper packaging will lead to the mobility of world trade.

Increasing consumption of paper packaging products will accelerate the transformation in nature and sensitivity to clean environment will create sustainable habits throughout the society.

The formation of a clean environment and self-cleaning and renewal of nature also concern our health closely.

As sensitivity to the green environment will increase, edible product groups will always be the subject of choice in developed societies.

While the use of Paper Packaging causes the products we consume to transform quickly in nature, environmental pollution will also be prevented.

By protecting our health, we will expand the living space of both future generations and generations before us.

When businesses that support the global economy and provide products and services switch to Paper Packaging consumption, they will also lead to positive effects on the cleanliness of their employees and their environment.

While the world economy has changed greatly over time, we, as society, must adapt to this change for our own health by making our habits pass slowly in this evolutionary process.

While Paper Packaging consumption allows us to use the products for single use, it will be beneficial by recycling the used papers and presenting them to the use of humanity.

Serkan UYGUR (MA)

UYGUR Consulting

Marketing and Sales Analysis Consultant

serkanuygur.marketing@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: