Beykent Üniversitesi, Bankacılık Yatırım ve Finans Kulübü, Neuromarketing Eğitimi

Beykent Üniversitesi, Bankacılık Yatırım ve Finans Kulübü üyelerinin daveti üzerine, Neuromarketing Eğitimimizi gerçekleştirdik.

Bankacılık Yatırım ve Finans Kulübü,

Başkanı Sayın Muhammed Kürşat BAYRAM,

Başkan Yardımcısı Sayın Hazal Kübra YILDIZ,

beni üniversitelerine davet ettikleri için teşekkür ederim.

Kulüp tarafından organize edilen eğitimi, interaktif ve verim odaklı tamamladık.

Katılımın yüksek olması ve farklı bölümlerden gelen öğrencilerden oluşan eğitim; soru cevap ve karşılıklı görüş alışverişi ile sürdürdük.

Neuromarketing Bilimi Eğitimi için, yapmış olduğum sunumda, katılımcıları eğitimin içinde tutan ve her bir kişiyi yoruma teşvik eden bir yöntem uyguladım.

Eğitime katılan Sayın Berkay KURT ile, eğitim sonunda yapmış olduğumuz sohbet de, iş hayatında Neuromarketing Biliminin nasıl uygulanması gerektiği hakkında, görüş alışverişinde bulunduk.

Bir çok üniversite öğrencisinin, üniversitede eğitim alıp, iş hayatında yer alması, bakış açılarının ve vizyonlarının nasıl gelişmiş olduğunu bana gösterdi.

Master yıllarımda, hocalığımı yapmış olan değerli hocam Medya İletişim Bölüm Başkanı Sayın Doç. Dr. Mine DEMİRTAŞ’ ında, sınıfa gelip beni dinlemesi, beni hem Master yıllarımda kendisine yapmış olduğum sunumlara götürdü, hem de benim için ayrı bir gurur kaynağı oldu.

Not:

Master yıllarımda, hepimiz hocalarımızdan belirli konu başlıkları alır; araştırıp, sunumlar yapardık.

Değerli Hocam Sayın Doç. Dr. Mine DEMİRTAŞ, kendisinden sunum çalışması için konu başlığı alırken, Sayın Doç. Dr. Mine DEMİRTAŞ almış olduğum konu haricinde, benden Neuromarketing konusu hakkında araştırma yapmamı istedi.

Pazarlama İletişimi Yüksek Lisansı yaparken,

  • Pazarlama ve Satış konularını derinlemesine incelemiş ve gelecek yıllardaki teknolojik gelişmeler hakkında da çalışmalar yapmaktayım.
  • Pazarlama ve Satış Mesleğini ve Stratejilerini geliştiriyor, gelecek teknolojiler ile entegre ediyorum.

Değerli Hocam Sayın Medya İletişim Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mine DEMİRTAŞ sayesinde, Neuromarketing Bilimini araştırarak detaylı bilgilere sahip oluyor, yapmış olduğum çalışmalar ile Neuromarketing Bilimini geliştiriyorum.

Beykent Üniversitesi öğrencilerinin analiz ve yorumları, geleceğe olan bakış açıları, beni derinden etkiledi ve gurur duydum.

Gelecek neslin, vizyonunun geniş olduğunu ve verim odaklı işler çıkaracağını düşünüyorum.

Bankacılık Yatırım ve Finans Kulübü öğrencilerine, Neuromarketing Bilimi eğitimini, verim odaklı gerçekleştirdiğimiz için teşekkür ederim.

Serkan UYGUR

Marketing & Sales Analysis Consultant (MA)

serkanuygur.com.tr

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: